#2016-11-09 02:18:24 

light_of_night

Użytkownik

Cześć wam wszystkim. Chciałbym dowiedzieć się, co tak naprawdę jest niezbędne do tego, aby wydrukować sobie coś w 3D choćby kubek, albo figurkę. Zastanawialiście się kiedyś nad tym. Macie w związku z tym jakieś doświadczenie? Będzie mi ogromnie przyjemnie, jeśli będziecie w stanie cokolwiek mi podpowiedzieć.
#2016-11-09 04:11:50 

johannus

Użytkownik

Witaj. Sądzę, że żadne druk trójwymiarowy nie jest w stanie obejść się bez dobrego skanera. Tutaj masz namiar na taki sprzęt http://3dphoenix.pl/sklep/15-skanery. Swoją drogą powinieneś też przyjąć do wiadomości, że to nie jest tani sprzęt i nie każdego stać na taki luksus. Takie sprzęty swoje kosztują, ale prócz tego jeszcze trzeba zaopatrzyć się w materiał, który będą zużywały do wydruku. Na tym już się nie znam.
#2016-11-09 06:49:44 

edelmeister

Użytkownik

Witam serdecznie. Ja uważam, że taki druk 3d to można wykonać posługując się nowoczesnymi drukarkami. Skaner raczej się do tego nie nadaje. Najważniejsze to wybrać materiał. Są jakieś specjalne filamenty do tego. Filamenty to coś takiego jak atrament w zwyczajnej drukarce. Nie jestem tylko pewien jaki typ jest najlepszy bonie orientuję się. Nie miałem nigdy okazji korzystać z takiej drukarki, ale gdybym mógł sobie coś wydrukować z pewnością byłoby to coś pamiątkowego.
#2016-11-09 07:56:42 

morthuusX

Użytkownik

Dzień dobry. Najlepszy jest z tego co zdążyłem zauważyć druk 3d z żywicy. Wiele osób poleca ten rodzaj filamentów. Żywica jest najlepiej przystosowana do wielu form, dlatego w takich drukarkach ten składnik staje się bardzo dobrze zastosowany. Ja osobiście też bym go polecił.
#2016-11-09 09:51:45 

histeria

Użytkownik

Takie drukarki są bardzo fajne. Moja kumpela taką sobie sprawiła.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015