#2017-01-16 03:29:13 

histeria

Użytkownik

Witam. Od zawsze miałam pewien problem (natury estetycznej). Chodzi o kolor moich zębów, które nie są wystarczająco białe, a właściwie do bieli brakuje im całkiem sporo. Męczy mnie również kamień nazębny, dlatego szukam sprawdzonego dentysty. Gdzie w Gdańsku znajdę gabinet stomatologiczny, w którym szybko i skutecznie się tym zajmą? Czy ktoś mógłby udzielić jakichś wskazówek?
#2017-01-16 06:24:21 

arabica

Użytkownik

Skoro interesuje Cię stomatologia estetyczna Gdańsk to miasto, w którym znajdziesz wiele gabinetów, które się nią zajmują. Ja wybielałam zęby w MEDISS i jestem zadowolona z efektu. Możesz sobie zobaczyć, czym się zajmują: http://dentysta-gdansk.com/uslugi/stomatologia-estetyczna/. Pełen profesjonalizm i mili ludzie.
#2017-01-16 08:47:06 

light_of_night

Użytkownik

Ja w MEDISS miałem zdejmowanie kamienia +wybielanie. Bardzo mi pomogli a efekt nadal się utrzymuje, choć minęło już trochę czasu. Myślę, że bez obaw możesz się z nimi skontaktować w swojej sprawie.
#2017-01-16 10:27:48 

histeria

Użytkownik

Dzięki wielkie. Zadzwonię tam i wypytam o szczegóły. Widzę, że klinika całkiem niedaleko ode mnie, więc nawet dobrze się składa, skoro takie tu o niej opinie. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015