#2017-01-17 05:12:43 

Gruber

Użytkownik

Cześć wszystkim. Na początku pragnę poinformować, że poszukuję dobrych okien i byłbym wdzięczny za podzielnie się opiniami na temat konkretnych rodzajów. Zastanawiam się nad plastikowymi. Będzie mi miło, jeśli ktoś poleci dobrą firmę, gdzie takie okna można by było kupić, tańsze oferty też mnie interesują nie obrażę się za ewentualne rabaty cenowe. Pozdrawiam.
#2017-01-17 06:44:31 

kijanka

Użytkownik

Cześć. Moim zdaniem nie ma lepszych od okien plastikowych. Teraz to w ogóle robią super. Moim zdaniem powinieneś troszkę poszperać w necie i może poczytać o nich. Nowoczesne okna posiadają liczne systemy zabezpieczające, tzn uszczelki, które chronią przed wilgocią i ulatnianiem się ciepła z domu. Takie okna fajnie wyglądają i jak dla mnie czyści się je znacznie lepiej niż drewniane okna. To ci mówię z perspektywy kobiety.
#2017-01-17 07:15:32 

Masteryx

Użytkownik

Dzień dobry. Moim zdaniem najlepsze są okna aluminiowe. Też wyglądają bardzo efektownie, a ponadto stanowią fajną barierę akustyczną, nie przepuszczają dźwięków, a także ciepła. O wilgoci nie ma mowy ze względu na specjalistyczne uszczelki. Ja bym na twoim miejscu zastanowił się nad oknami aluminiowymi.
#2017-01-17 07:35:24 

latina

Użytkownik

Witam wszystkich. Ja także niegdyś maiłam robione okna na zamówienie Szczecin to także moja lokalizacja zamieszkania, więc chyba ci troszkę pomogę. Dam ci poradę, abyś odwiedził sobie stronę sklepu http://producentokien.eu/okna-na-wymiar/. Tam jest wiele do wyboru i zdaje się, że są i plastikowe i aluminiowe, więc jest w czym wybierać. Co do ceny przyznam szczerze, że wtedy nie zastanawiałam się nad czymś tanim, bo uznałam, że jeśli więcej zapłacę to będę miała lepsze. Cena porównywalnie do tego co moja kumpela kupiła, była znacznie niższa, więc chyba nieświadomie jeszcze zaoszczędziłam.
#2017-01-17 10:32:42 

piłam_swoje_łzy

Użytkownik

Cześć. Ja wam mogę polecić sklep internetowy Producent okien Wesa. Mają tam liczne propozycje na okna plastikowe i nie tylko. Myślę, że znajdzie się coś dla ciebie. Pozdrawiam
#2017-01-17 10:45:35 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

Hej, a nie wiecie czasem jakie są tam ceny?
#2017-01-17 12:39:55 

piłam_swoje_łzy

Użytkownik

na stronie masz cennik, możesz sprawdzić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015