#2017-01-26 03:46:30 

light_of_night

Użytkownik

Mam ogromny problem z zakupem opon do swojej ciężarówki. Mam taką małą wywrotkę, firmę prowadzę od dość krótkiego czasu i pierwszy raz kupuję opony samodzielnie. Rozbieżności w cenach są tak potężne, że dosłownie już zgłupiałem…ktoś może mi powiedzieć jakie opony kupić? Swoją drogą może dacie jakieś sugestie gdzie kupować żeby było trochę taniej bo od tych cen mnie normalnie głowa rozbolała :/
#2017-01-26 04:32:55 

johannus

Użytkownik

Duże rozbieżności cen? A może po prostu widziałeś opony dla różnych pojazdów ciężarowych? Naprawdę są potężne różnice między oponami dla autobusów, do zwykłych ciężarówek czy do potężnych wywrotek. Wszystko zaelży od masy samego pojazdu, a do tego od tego jak ciężkie ładunki są przewożone. Potężna wywrotka musi mieć kawał opony wytrzymałej na naprawdę duże obciążenia.
#2017-01-26 05:03:01 

edelmeister

Użytkownik

Na klasę ładowności bardzo zwracaj uwagę, indeks prędkości jest ważny, a do tego wybieraj tylko dobrych producentów jeśli chce mieć opony na lata. Możesz sobie wejść na stronę sklep.opony-kunicki.pl. Tam właśnie mają dobrych producentów opon, ceny są spoko, a wybór według mnie duży, choć nie wiem jak w przypadku ciężarówek, musisz dokładnie to sprawdzić.
#2017-01-26 05:33:15 

morthuusX

Użytkownik

Najtańsze opony to są chyba do naczepy ;) jeśli chodzi o ciągnik to będziesz musiał liczyć się z większym wydatkiem ALE! ja osobiście bym tutaj nie oszczędzał. W każdym pojeździe opona jest mega istotna, a w ciężarówce to już w ogóle musi być wysokiej jakości, zobacz pod jakimi obciążeniami pracuje.
#2017-01-26 07:30:26 

light_of_night

Użytkownik

nie no tyle to sobie zdaję sprawę. Dzięki za ten link, już znalazłem opony, które mnie chyba interesują http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-ciezarowe-bridgestone. Czytałem generalnie wcześnie, że opony ciężarowe Bridgestone są polecane przez wielu producentów samych samochodów. Ktoś wie coś na ten temat?
#2017-01-26 08:44:28 

edelmeister

Użytkownik

Akurat nie kierowałbym się za bardzo takimi informacjami, producent poleca tę markę, z którą wszedł w jakąś współpracę i czerpie z tego korzyści ;) W tym wypadku jednak trafiłeś dobrze, oni robią dobre oponki, w swojej osobówce bardzo je sobie chwalę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015