#2017-02-08 02:46:28 

light_of_night

Użytkownik

Otóż szykują się spore targi w naszym mieście i wysłałem już akces. W końcu pora na to, żeby moja firma została dojrzana przez szersze grono :) No ale, skoro już jesteśmy zgłoszeni, to teraz pozostaj ekwestia stworzenia jakiegoś atrakcyjnego stoiska na targi, jednak w tym wypadku moja kreatywność się kończy. Może wy, forumowicze, będziecie w stani mi pomóc?
#2017-02-08 03:38:58 

histeria

Użytkownik

Wiesz kolego, myślę, że to wszystko zależy od branży :) Pamiętaj też, że sam projekt, to jedno, jeszcze musisz znaleźć fachowego wykonawcę.
#2017-02-08 04:01:08 

light_of_night

Użytkownik

Zdaję sobie z tego sprawę doskonale. Tutaj też liczę na to, że będziecie w stanie mi udzielić fachowej porady :D Co do zaś branży, to jest to branża spożywcza. Moja firma zajmuje się wędliniarstwem i promujemy generalnie tradycyjne wyroby, nawiązująe do polskiej tradycji.
#2017-02-08 05:00:21 

johannus

Użytkownik

O rany, stary… aż mi ślinka pociekła :) To wydaje mi się, że stworzenie takiego stanowiska raczej nie jest trudne, prawda?
#2017-02-08 07:11:57 

light_of_night

Użytkownik

Zaeży, te pomysły, które mi przychodzą do głowy, to raczej coś, co już wczesniej widywałem nie jako uczestnik, a jako gość takich targów, a jednak chcę, by to było coś oryginalnego.
#2017-02-08 09:58:45 

arabica

Użytkownik

ja doskonale kolegę rozumiem :) Sama siedzę akurat w branży informatycznej i wiem, jak tu jest ważne, by ładnie i oryginalnie zaprezentować się na takich targach. Dlatego my już sami się nigdy nad tym nie głowimy, tylko zawsze zamawiamy stoisko na targi od tej firmy http://versus-targi.pl/. Generalnie my wychodzimy z ogólnym zarysem naszego pomysłu, a oni go precyzują, przedstawiają nam projekt i realizują go.
#2017-02-08 11:02:09 

edelmeister

Użytkownik

Trudno mi się nie zgodzić z moią przedmówczynią :) Jako budowlaniec (nie architekt) mam dosyć ograniczoną kreatywność, więc państwo z Versus Elstar Plus Projekt naprawdę robią dla nas świetną robotę. Wiadomo, nie mi najbardziej ma się to podobać (choć każdy ich projekt bardzo mi przypadł do gustu), ale przede wszystkim potencjalnym klientom. I zupełnie bez przesady powiem, że gdyby nie oni, niewykluczone, że moja firma pozostawałaby w cieniu innych, a tak to zostaliśmy dostrzeżeni tak na targach, jak i na rynku :)
#2017-02-08 12:15:52 

light_of_night

Użytkownik

Z taką rekomendacją to rzeczywiście nie ma co dyskutować :) Dzięki wam za pomoc. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015