#2017-02-13 01:24:01 

light_of_night

Użytkownik

Chciałbym mieć w swoim asortymencie towary chińskie. Dostałem już kilka próbek i jestem bardzo zadowolony z jakości. No ale sprowadzenie tego wszystkiego do kraju to już schody bo odzywają się cła, vaty i wszystkie inne sprawy nie mówiąc o samej logistyce transportu. Jeśli możecie coś podpowiedzieć to byłoby świetnie.
#2017-02-13 03:04:25 

johannus

Użytkownik

Plusem jest to że chiński kierunek jest przez specjalistów od spedycji bardzo dobrze rozpracowany. Przecież towary z Chin są wszędzie i same nie przyszły ;) Dlatego byłbym spokojny bo dobrzy pośrednicy łatwo się znajdą.
#2017-02-13 04:00:13 

edelmeister

Użytkownik

Z mojego doświadczenia powiem że transport morski z Chin jest w tym momencie opcją najtańszą. Oni się znają na tym www.tirsped.com.pl/import-z-chin. Dla osoby bez doświadczenia to super rozwiązanie bo przeprowadzą Cię sprawnie przez ten cały korytarz procedur.
#2017-02-13 06:54:05 

latina

Użytkownik

Na pewno musisz nastawić się na czekanie bo najpewniej towar pójdzie przez wodę. Jak tak to mniej więcej miesiąc czekania musisz liczyć. Oby celnicy nie trzymali towaru na cargo zbyt długo...
#2017-02-13 09:51:05 

morthuusX

Użytkownik

Spokojnie jak sprawy formalne będą na tip-top to nie ma siły żeby go celnicy trzymali jakoś specjalnie. Poza tym rząd też dba teraz o dobre relacje z chińskimi partnerami.
#2017-02-13 10:06:15 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

Potwierdzam że przy większej ilości drobnicy opcja morska jest najtańsza. Również najwolniejsza no ale coś za coś. Solidna agencja i tak potrafi pewne sprawy nieco przyspieszyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015