#2017-02-14 01:11:03 

light_of_night

Użytkownik

Cześć! Chcę zrobić prezent mojej dziewczynie, wiem że bardzo lubi i ceni sobie krzyształy Swarovskiego dlatego pomyślałem że fajnie byłoby jej kupić jakieś ładne kolczyki. Nie dysponuję grubym portfelem wiec prosze o polecenie niedrogiego sklepu w ktorym moglbym dostac cos takiego. Z gory serdecznie dziekuje.
#2017-02-14 04:06:13 

histeria

Użytkownik

Fajny prezent wymyśliłeś bo prawdziwe kryształy Swarovskiego sa naprawdę piękne i można się w nich zakochać. Sama bardzo bym sie ucieszyła z takiego prezentu :). Nie myślałeś żeby od razu kupić zawieszkę z tej samej linii albo naszyjnik? Wtedy byłoby w ogóle bardzo ładnie :)
#2017-02-14 05:37:10 

arabica

Użytkownik

Czesc, wazne zeby kolczyki z kryształami Swarovskiego były oryginalne dlatego kup w sprawdzonym sklepie, który jest zaufany i ma dobra renomę. Ja także lubię tę firmę i mogę ci polecić sklep online w którym na pewno kupisz oryginalne, tylko przemyśl jakie jej się najbardziej spodobają bo wybór jest bardzo duży: https://www.bizuteria-radziszewska.pl/category/kolczyki-z-krysztalami-swarovski. Mam nadzieje że pomogłam, pozdrawiam.
#2017-02-14 08:34:44 

light_of_night

Użytkownik

Bardzo pomogłaś, dziękuję serdecznie! Już myślałem że czekają mnie długie godziny szukania, sprawdzania itd, a tu sie okazuje ze pierwszy sklep na jaki patrze ma dobre ceny i ma w ofercie tylko oryginalne kryształy. Własnie sporo czytałem o podróbach Swarovskiego, podobno jest tego masa na rynku i łatwo dac się naciąć dlatego jeszcze raz dziekuje za namiary, pozdrawiam.
#2017-02-14 11:28:50 

arabica

Użytkownik

Drobiazg, dobrze że zapytałes na forum bo gdybyś sam szukał to mogło być różnie. Zawsze bizuterie trzeba kupować w sprawdzonych sklepach dzieki temu masz pewnosc ze nie kupisz podróbki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015