#2017-02-28 05:55:13 

edelmeister

Użytkownik

Tak jak w temacie. Chcemy z żoną sobie zamontować jakiś filtr do swojego ekspresu ale kompletnie nie wiemy na jaki się zdecydować. Pisałem do ekspertów z jednej strony ale mi nic nie odpisali i no nie wiem kurde, w sumie założę tutaj temat i może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z dobrymi filtrami i będzie w stanie mi coś zarekomendować? Będę wdzięczny
#2017-02-28 06:11:19 

morthuusX

Użytkownik

Ja mam ten filtr do ekspresu: http://filtrosfera.pl/filtry-do-ekspresow i doskonale spełnia swoją funkcję. Nie przewodzi brudów i żadnych zanieczyszczeń do mojej prysznej kawki ;) w sumie od zawsze priorytetem było dla nas nasze zdrowie i dlatego od razu prawie zainwestowaliśmy w taki filtr ;) bardzo dobrze się sprawdza ;)
#2017-02-28 06:28:00 

arabica

Użytkownik

No i problem rozwiązany.. bo nie mieliśmy filtru do kawy z mężem i też się zaczynaliśmy zastanawiać co i jak. mam nadzieję, że autorowi też pomoże ten wątek, bo nam w 100 procentach pomógł ;) jednak taka opcja żeby mieć ekspres z filtrem jest bardzo ważna dla zdrowia itp. myślę, że zdecydowanie każdy powinien taki mieć, bo jednak w wodzie to nie wiadomo co jest..
#2017-02-28 08:53:46 

lulka

Użytkownik

Dzięki filtrowi nie tlko kawa, ale i herbata jest smaczniejsza, no i zdecydowanie lepiej wygląda, woda jest klarowna, a szczególnie przy twardej wodzie widać ostad i ogólnie herbata jest mętna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015