#2017-03-06 19:25:46 

light_of_night

Użytkownik

Czołem wszystkim, zawieszenie w mojej 206 odmawia posłuszeństwa już od jakiegoś czasu ale stało się to na tyle dokuczliwe że jednak uznałem że warto iść z tym tematem do specjalisty. Znajomy mechanik nie ma za bardzo doświadczenia we francuskich modelach więc odsyła mnie do jakiegoś serwisu który się typowo zajmuje francuskimi samochodami. Czy znacie takie miejsce w Krakowie lub okolicach?
#2017-03-06 20:23:07 

histeria

Użytkownik

Na pewno jest taki serwis ale w tej chwili nie umiem Ci nic konkretnie powiedzieć. Wiem że jak chodzi o samochody marek typu Citroen czy Peugeot właśnie zwykle ludzie decydują się na serwisy wyspecjalizowane. Czytałam że wynika to ze specyfiki aut z Francji.
#2017-03-06 23:06:34 

johannus

Użytkownik

Miałem kiedyś Picassę, bardzo przyjemne auto. Żadnych problemów z nią nie było aczkolwiek odnośnie belki to całkiem dużo można poczytać o problemach. Zawieszenie generalnie potrafi dość ostro dać w kość – ale to chyba w dużej mierze rezultat niedoskonałości sprzed lat.
#2017-03-07 00:16:56 

edelmeister

Użytkownik

Widzę że tu napisali konkretnie o swoich usługach http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-krakow/. Ja mam znajomego który ma renówkę i kiedyś ją tam serwisował. Bardzo chwalił, mówił że w żadnym innym warsztacie nie widział takiego sprzętu do diagnostyki itp. Wróble ćwierkają że jak potrzebna jest regeneracja belki Peugeot 206 Kraków wali jak w dym na Radzikowskiego.

#2017-03-07 02:16:16 

morthuusX

Użytkownik

Trudno się dziwić że wali skoro serwis ma świetne opinie. Ja długo na to czekałem bo z naprawą modeli francuskich często bywało krucho. Wielu mechaników reagowało na nie dość niechętnie.
#2017-03-07 04:29:57 

lulka

Użytkownik

Jest jakaś magia w tych samochodach z Francji że ludzie chętnie po nie sięgają ale równocześnie potem narzekają bo występują rozmaite komplikacje. Taki fenomen typowy dla Renault czy Peugeot :) Podobno w tych nowszych już tak nie ma.
#2017-03-07 06:02:07 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Technologia się zmieniła, Francuzi wyciągnęli wnioski. Jednak w użyciu wciąż są starsze generacje i tam belka potrafi trochę uprzykrzyć życie ale która marka motoryzacyjna nie ma swoich bolączek?
#2017-03-07 08:54:32 

kijanka

Użytkownik

Bolączki ok, niby zawsze są, ale jednak wybierając Citroena czy Peugeota już lata temu ludzie liczyli na wysoką jakość i brak problemów. Dobrze że teraz są to już rzadkie incydenty choć namiar na dobry serwis zawsze warto mieć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015