#2017-06-04 23:04:11 

histeria

Użytkownik

Moi drodzy forumowicze, potrzebuję Waszej pomocy! Od jakiegoś czasu coś mmi stuka z tyłu auta. Brat powiedział, że to pewnie problem z belką, z tym, że ja nie wiem co oznacza „problem z belką”, a jak się go pytam o szczegóły to mówi, że mam wygoglować. Czy ktoś z Was jest mi w stanie pomóc?
#2017-06-04 23:14:52 

light_of_night

Użytkownik

Jak kobieta w potrzebie to trzeba pomóc. Droga Pani, czy oprócz stukotu słyszy pani jeszcze jakieś piszczenie, tarcie? Czy są problemy z hamulcami? Jak wyglądają koła - są mocno odchylone od pionu, czy raczej wyglądają normalnie?
#2017-06-05 01:15:46 

histeria

Użytkownik

Zdaje się, że co jakiś czas słychać jakieś tam takie piszczenie, a nawet powiedziałabym, że skrzypienie, trochę jak w starych drzwiach. Na hamulce nie zwróciłam uwagi, ale koła trochę są odchylone, nie są tak całkiem pionowo. Czy to coś poważnego? To ta cała belka?
#2017-06-05 02:05:24 

light_of_night

Użytkownik

Z tego co mi się wydaje to brat miał rację. Jeśli jest to auto francuskie to tym bardziej będzie to problem z tylną belką. Niestety, ale nasze drogi nie odpowiadają do końca standardom francuskich aut, a co za tym idzie, one na polskich drogach nie są do końca wytrzymałe, choć są to bardzo dobre auta. Czy to coś poważnego - ciężko powiedzieć, zależy jak bardzo uszkodzona jest belka. Na pewno zalecam zaprzestanie jazdy i udanie się do dobrego mechanika, który takimi sprawami się zajmuje. Jakby nie patrzeć, każda z usterek w samochodzie może być poważna w swoich skutkach, więc nie ma co ryzykować.
#2017-06-05 05:02:18 

histeria

Użytkownik

Dobra, trochę mi ulżyło. A teraz powiedz mi, czy wiesz może, gdzie w Warszawie znajdę takie specjalistę - mechanika, który mi naprawi tę belkę?
#2017-06-05 06:14:05 

light_of_night

Użytkownik

A no znam. W Warszawie regeneracja tylnej belki to jedna z usług warsztatu, który ma swoją stronę pod tym adresem https://tylnabelkapolska.pl/. Warto sobie sprawdzić wszystko, poczytać i później się z nimi skontaktować. Gwarantuję, że Ci ją naprawią. Sam byłem z moim Peugeotem u nich, tylko, że w Poznaniu, w jednej z filii i szybko się z tym uporali. A swoją drogą jakiej marki masz auto?
#2017-06-05 06:35:14 

histeria

Użytkownik

Jeżdżę Citroenem na co dzień, ale awarie mam w Renault.
#2017-06-05 06:59:29 

light_of_night

Użytkownik

To Ci się trafiło - oba francuzy. To może Citroena przy okazji też sprawdź :)
#2017-06-05 08:24:05 

histeria

Użytkownik

Ok. Dobry pomysł!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015