#2017-09-28 04:18:20 

morthuusX

Użytkownik

Panowie, co robicie, żeby łóżkowe igraszki trwały dłużej? Mam nową partnerkę (po dłuższej przerwie) i jestem trochę sfrustrowany dotychczasowymi wynikami. Podzielcie się jakimiś radami.
#2017-09-28 04:50:50 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Przede wszystkim to się wyluzuj. Czerp przyjemność i sprawdzaj, co lubi Twoja partnerka. No i ogranicz masturbację. Bo w czasie przerwy pewnie Ci się zdarzało. Poznajcie się dokładnie, dajcie sobie czas i powinno być dobrze. A jeśli nie, to skonsultuj się z ekspertem.
#2017-09-28 07:01:02 

lulka

Użytkownik

Panem nie jestem, ale jakieś tam pojęcie mam. :) Pamiętaj, że seks to nie są zawody. Tu chodzi o coś więcej niż szybciej i dłużej. :) Poznanie potrzeb partnerki to podstawa. Jak będziesz czuł, że ją zadowalasz, to stres zejdzie. Zajrzyj jeszcze tutaj: https://intymnosc.pl/pl/75-przedwczesny-wytrysk. Te preparaty też mogą pomóc. Ich stosowanie poprawia funkcjonowanie organizmu i samopoczucie. Dzięki temu dłuższe stosunki będą codziennością. Głowa do góry. ;)
#2017-09-28 07:35:38 

ZakonAryna

Użytkownik

Witajcie. Ja uważam, że podstawa to zdrowa dieta. Dlatego polecam witaminy i składniki mineralne. Z ziółek na pewno żeń-szeń i dzięgiel chiński. Zadbaj o zdrowie, a efekty przyjdą szybciej, niż myślisz.
#2017-09-28 10:15:52 

morthuusX

Użytkownik

Pięknie Wam dziękuję. Temat dość delikatny, a ja nawet nie mam kogo zapytać. Zastosuję się do Waszych porad i zobaczę, co wyjdzie. Gdyby coś, to wrócę tu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015